Prototipų gamyba

Prototipų surinkimas

 

Gamybai reikalinga informacija (PDF dokumentas)
Surinkimo brėžinio pavyzdys (PDF dokumentas)
BOM pavyzdys (XLS dokumentas)
Pick & Place failo pavyzdys (XLS dokumentas)
Užsakymo forma (PDF dokumentas)

UAB"Esemda" per daugiau nei 15 veiklos metų sukaupė unikalią kontraktinės gamybos patirtį. Skubios prototipų gamybos ir surinkimo padalinys specializuojasi ypač sudėtingų prototipų gamyboje, greitame perėjime nuo vieno produkto gamybos prie kito produkto gamybos ar PCB surinkimo. Lanksti paviršinio montažo, litavimo "Hot Air" (karštu oru) bei litavimo "banga" arba "selektyvinio" įranga yra naudojama tiek pilotinių projektų, tiek ir pastovioje serijinėje gamyboje. 

 

Visos gamybinės operacijos yra pilnai kontroliuojamos ir atliekamos pagal įmonės bei IPC standartų reikalavimus. Darbai vykdomi ESD reikalavimus atitinkančiose ir saugiose patalpose. Esant poreikiui, galime skubiai pagaminti ir vienetinius pavyzdžius, maketus.

 Ką mes galime:

  • ypač skubii prototipų arba pilotinės partijos gamyba. Ekstra atveju galime pagaminti gaminį per 24 val.
  • skubus spausdintinio montažo plokščių tiekimas. Gamybos laikas - nuo 2 iki 5 d.
  • skubus elektronikos komponentų tiekimas
  • greitas gamybos technologinis paruošimas - per 12 val.
  • greitas komponentų perlitavimas, BGA pakeitimas, plokščių remontas

Tikslus pradinių duomenų gamybai pateikimas žymiai sutrumpina ir palengvina gamybos paruošimo darbus, kainos paskaičiavimą bei komponentų tiekimą. Todėl prašome kartu su kainos paklausimu arba gamybos užsakymu atsiųsti visą reikalingą informaciją, paruoštą pagal musų puslapyje nurodytus reikalavimus.