Karjera

UAB „ESEMDA“ – inovatyvi ir jau 17 metų nuosekliai auganti bei nuolatos plečianti savo veiklą socialiai atsakinga bendrovė. Įmonėje dirba ypač kvalifikuoti, atsakingi bei sąžiningi darbuotojai, dauguma jų elektronikos pramonėje turintys didesnę nei 20 metų patirtį.

Mūsų kolektyvas - jaunas, dinamiškas ir energingas. Kasdien prisiliečiame prie unikalių gaminių, produkciją eksportuojame į daugelį Europos šalių. Savo darbuotojams mes užtikriname geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, darbą dinamiškoje profesionalų komandoje, kokybišką bei draugišką darbo aplinką. 

 

Jei jūs norite prisijungti prie „ESEMDA“ kolektyvo, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu personalas @esemda.lt. Apie pasirinkimą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Kasdien augame ir šiuo metu ieškome bei priimtume:

SMT linijos operatorių / asistentą;

Darbo pobūdis - elektronikos plokščių gamyba SMT automatizuota linija. Įrangos priežiūra ir aptarnavimas, SMD komponentų surinkimas, linijos įrengimų programavimas ir optimizavimas.
Darbas organizuojamas dviem pamainomis trimis linijomis.
Reikalavimai kandidatams - elektronikos komponentų ir gamybos žinios, atsakingumas, tvarkingumas. Anglų kalbos žinios būtinos.