Elektronikos prietaisų gamyba

UAB “ESEMDA”, turinti daugiau nei 15 metų patirtį įvairių elektronikos prietaisų gamybos srityje, pagal užsakymus atlieka serijinę elektroninės įrangos projektavimą ir gamybą. Pagal klientų reikalavimus gaminame RoHS direktyvą atitinkančius gaminius. 

MES SIŪLOME PILNĄ SERIJINĖS GAMYBOS CIKLĄ:

  • Elektroninės įrangos ir pramoninių valdiklių projektavimą, gaminio optimizavimą ir paruošimą serijinei gamybai.
  • Pilną tiekimo bei logistikos ciklą - nuo detalių tiekimo iki užbaigto gaminio supakavimo ir išsiuntimo kientui.
  • Spausdintinio montažo plokščių ir elektronikos komponetų tiekimą.
  • SMD bei PTH komponentų surinkimą ir litavimą, automatinę kokybės kontrolę (AOI), rentgeno kontrolę (X-Ray), plovimą, lakavimą, funkcinį testavimą, surinkimą į korpusą, laidų ir kabelių gamybą.
  • Skubią prototipų gamybą bei lanksčią serijinę gamybą.
  • IPC-A-610 2 ir 3 klasės lygio darbų kokybę.
  • Aukštą konfidencialumo lygį.
  • Puikų kainos ir kokybės santykį.

 

UAB "Esemda" įsikūrė 2001 metais. Šiuo metu įmonėje dirba virš 65 darbuotojų. Šiuolaikiškos technologijos ir nauji įrengimai - SMT surinkimas
3-imis automatinėmis SMT linijomis, THT surinkimas rankiniu arba pusiau automatiniu būdu dešimtyje darbo vietų, 3D ir 2D AOI inspekcija ir kokybės kontrolė, litavimas RoHS "Banga" arba selektyvinio litavimo robotu azoto aplinkoje, sudėtingų komponentų rankinis litavimas, surinktų gaminių funkcinė kontrolė, automatizuotas apsauginis lakavimas, surinktų mazgų automatizuotas plovimas, pakavimas, ženklinimas ir išsiuntimas klientams. Aukšta darbuotojų kvalifikacija, didelis darbo našumas ir išskirtinis lankstumas mūsų mažam kolektyvui leidžia žengti koja kojon su rinkos pokyčiais ir raida. Dauguma darbuotojų mikroelektronikos pramonėje dirba daugiau nei 25 metus. Mūsų sukaupta unikali patirtis elektronikos gaminių surinkimo ir gamybos sferoje leidžia realizuoti ypač sudėtingus vienetinius projektus. Mūsų klientai - Lietuvos, Vokietijos, Baltarusijos, Skandinavijos ir kitų Europos šalių didelės įmonės ir mažos firmos, dirbančios telekomunikacijų, duomenų perdavimo ir apdorojimo, medicinos, lazerinės technikos, apsaugos ir gynybos pramonės, matavimo technikos srityse.

Įmonėje veikia sertifikuota kokybės vadybos sistema ISO 9001:2015. Visi darbai atliekami vadovaujantis IPC-A-610D ir IPC/EIA J-STD-001C standartų reikalavimais bei pagal konkretaus užsakovo specialius reikalavimus. Darbuotojai pastoviai supažindinami su naujausia technine ir technologine informacija ir periodiškai apmokomi bei atestuojami.
Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui ir užsakovų pasitenkinimas mūsų atliktu darbu yra pagrindinis mūsų tikslas ir ateitis. Kiekvienas mūsų įmonės darbuotojas stengiasi suteikti aukščiausios kokybės paslaugas kiekvienam užsakovui - nepriklausomai nuo užsakymo dydžio - netgi vieno prototipo gamybai.