Kodėl mes?

 
    Apie mus  
   

Jau daugiau nei 15 metų ESEMDA teikia patikimas, stabilias ir lanksčias paslaugas elektronikos gamybos pramonėje. Šalia to siūlomas spausdinto montažo plokščių ir elektronikos komponentų tiekimas, greitas technologinis gamybos paruošimas, projekto analizė ir optimizavimas serijinei gamybai. Gamyba vykdoma naujose, specialiai įrengtose ir ESD reikalavimus atitinkančiose patalpose, kontroliuojama patalpų drėgmė ir temperatūra.

Iš kitų gamintojų mus išskiria individualus dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, maksimaliai trumpas gamybos laikas, ypač operatyvus ir lankstus reagavimas į užsakovų poreikius, pastovi kokybės kontrolė ir jos gerinimas, gamyba statiškai ir klimatiškai kontroliuojamoje aplinkoje. Mūsų darbuotojų sukaupta daugiau nei 25 metų patirtis kontraktinės gamybos srityje bei naudojama naši ir tiksli šiuolaikinė gamybinė įranga leidžia pasiekti aukštą kokybę, operatyvumą ir priimtinas kainas.

Specializuojamės ypač sudėtingų gaminių, kuriuose naudojami 0201 (01005), uBGA, CSP elektronikos komponentai gamyboje.

Mūsų privalumai:

  • Jums nereikia turėti jokių brangių įrengimų ar kvalifikuotų gamybos specialistų.
  • Mūsų darbuotojai pastoviai apmokomi ir yra sertifikuoti pagal IPC standartus
  • Mes atliekame projekto analizę ir pateikiame rekomendacijas, kaip palengvinti ir atpiginti produkto gamybą iki jo gamybos pradžios.
  • Greitai ir lanksčiai reaguojame į pasikeitusius Jūsų poreikius.
  • Siekiame aukščiausios gaminio kokybės ir ilgaamžiškumo.
  • Gamyboje naudojame tik patikrintas profesionalias medžiagas ir kokybiškus komponentus iš patikimų gamintojų.
  • Pastoviai kontroliuojame ir užtikriname technologinių procesų parametrus naudodami naujausią kontrolinę įrangą.
  • Naudodami savo patirtį ir lanksčios gamybos (LEAN) principus pasiekiame puikų kainos ir kokybės santykį

Jei Jums reikia skubios prototipų gamybos arba smulkiaserijinės - serijinės gamybos, nedvejodami kreipkitės į įmonę ESEMDA. Mes gerbiame ir vertiname kiekvieną mūsų klientą, nepriklausomai nuo užsakymų kiekio ir dydžio.